Kurs: 2.7

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Na dziś przedstawię analizę z meczu takich drużyn jak: Zagłębie Lubin - Lech Poznań. Będzie to mecz z najwyższej polskiej ligi rozrywkowej piłki nożnej. Mecz zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 17:30. Jeżeli chodzi o ostatni mecz Zagłębia Lubin to wygrali oni 0 - 1 na wyjeździe z Piastem Gliwice mimo że w drugiej połowie grali w osłabieniu to dowieźli wynik do końca i a statystyki ogólne w całym meczu nie odbiegały od przeciwnika. Jeżeli chodzi o drużynę gości tego spotkania - ekipę Lecha Poznań to w ostatnim meczu w kwalifikacjach do Konferencji Ligi Europy przegrali na wyjeździe 1 - 0 z islandzką drużyną a wcześniej na krajowym boisku przegrali u siebie z Wisła Płock 1 - 3. Lechowi ostatnio nie idzie, wykorzystują to ich rywale. Myślę jednak że tym meczem udowodnią że tamte wyniki to wypadek przy pracy. Myślę że Lech wyjdzie rozzłoszczony i w pierwszej połowie strzeli przeciwnikowi bramkę i będzie po tej pierwszej połowie prowadził. A że potrzebują sił na kolejny mecz rewanżowy w ramach europejskich kwalifikacji to w drugiej połowie mogą się już nastawić na obronę dlatego też widzę w tym meczu to że pierwsza połowa będzie należeć do gości. A to że na Lecha nie stawiają w tym meczu to tym bardziej mnie przekonuje do mojego typowania. STS ma to u siebie jako kurs 2.70. Pozdrawiam