Typ: Podwójna szansa (1.poł. lub mecz): 1 - 1

Kurs: 1.79

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na dziś z mojej strony typ z piłki nożnej i rozgrywki portugalskie. Na godz. 21.15 wyznaczono mecz pomiędzy takimi drużynami jak: Guimaraes - Chaves. Patrząc na tabelę mamy taką sytuację: Guimaraes jest na pozycji nr 8. Mają na ten moment rozegranych 17 meczya ich bilans bramek to 15 : 19. Mają 24 pkt na koncie. Chaves jest na pozycji nr 10. Mają na ten moment rozegranych 17 meczya ich bilans bramek to 16 : 21. Mają 22 pkt na koncie. Guimaraes od 3meczy przegrywazaś Chaves od 3ostatnich meczy remisuje. Guimaraes ostatnio przegrali z FC Porto czyli z 3 drużyną z tabeli. Chaves zremisowali ostatnio na wyjeździe z Boavistą czyli z drużyną z 9 miejsca Guimaraes w ostatnich 5 meczach z Chaves z lat 2017 - 2022 4 razy wygrali. Stąd też traktuję ich tu jako faworytów. Kolejna kwestia toto że zagrają w roli gospodarzy. Kolejna toto że od 3 meczy przegrywają - czas to w końcu przerwać. Stąd też w meczu Guimaraes - Chaves stawiam na typwpostaci: Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1 - 1 czyli wygrana gospodarzy do połowy lub w całym meczu co u buka Fortuna jest jako kurs 1.79. Moim zdaniem typ ma szanse na powodzenie i podwójnie zabezpiecza jego wejście. A co będzie czas pokaże. Pozdrawiam