Kurs: 1.85

Partner: lvbet

kicek13

12 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Świetny mecze zagrali na otwarcie Anglicy co wielu bardzo zdziwiło bo ta reprezentacja grała tragicznie w Lidze Narodów a w starciu z Iranem widzieliśmy pewność, pomysł, ciąg na bramkę rywala który ostatecznie skończył się wynikiem 6:2. Oglądałem ten mecz i naprawdę ta gra Anglików mogła się podobać, bardzo mocno to wszystko wyglądało na skrzydłach gdzie było wiele pojedynków 1na1 a Saka, Sterling wspierani przez bocznych defensorów biegali tam aż miło i często rywal musiał uciekać się do fauli bo nie nadążali za tymi graczami. USA zremisowali 1:1 z Walią i ten mecz miał dwa oblicza, świetne pierwsze 45 minut w wykonaniu Amerykanów ale chyba właśnie włożyli bardzo dużo intensywności w tą pierwszą połowę bo w drugiej bardzo mocno spuchli i fizycznie nie wyglądali bardzo dobrze a tego będą potrzebować w tym starciu i jeśli sytuacja się powtórzy że niektórzy gracze fizycznie będą wyglądać źle to będą faulować bo tak to wyglądało w starciu z Walią właśnie w drugich 45 minutach a dziś technicznie rywal na innym poziomie. Na koniec bardzo ważna kwestia czyli obsada sędziowska z Wenezueli z Saezem na czele który lubią dawać kartki i to bardzo dużo kartek jego ostatnie 10 spotkań to tylko trzy mecze w których nie pokazał czerwonej kartki a średnia kartek w granicach 6 na mecz.