Typ: Zwycięzca Grecja wygra

Kurs: 1.8

Zbyszek1965

82 x typer dnia, 16 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam po wczorajszym niepowodzeniu z Turkami dzisiaj powstaje w klimatach eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Tym razem zapraszam do Grecji na spotkanie pomiędzy ekipami Grecji i Gruzji. Grecy rozpoczęli się bardzo dobrze. Po dwóch spotkaniach mają cztery punkty, ale co najważniejsze potrafili zremisować z silną drużyną Hiszpanii a to nie jest sztuką łatwą. Przez dłuższą część tego meczu byli ekipą która się broniła, ale mimo to potrafili zneutralizować system gry Hiszpanów i doprowadzić korzystny wynik do końca. Gruzja nie zaczęła tych eliminacji jakoś rewelacyjnie, ale była blisko sprawienia olbrzymiej sensacji gdyż do pierwszej połowy meczu z Hiszpanami potrafili prowadzić 1-0 jednak po przerwie Hiszpanii wzięli się do roboty i końcowy wynik to 1-2. Dzisiaj na pewno chcieliby podreperować swojej bilans punktowe jednak na przeszkodzie temu może stanąć bardzo duża ilość nieobecnych zawodników. W ekipe Gruzji na dzisiaj nie zagrają tacy zawodnicy jak: bramkarz Makaridze (17/0, Almeria), obrońców Kvirkvelia (41/0, Rotor), Navalovski (41/0, Dinamo Batumi), Chochoławą (26/0, Szachtar), pomocnikami Qazaishvili (52/11, Ulsan ), Okriaszwili (45/12, Anorthosis), Daushvili (37/0, Anorthosis), Papunashvili (16/3, Apollon), napastnik Kacharava (22/3, Lech Poznań). Jak widać spora ilość nieobecności. Myślę że ekipa gospodarze jest w stanie to spotkanie wygrać. Jednak znając sposób gry Greków nie spodziewam się jakiś oszałamiających fajerwerków bramkowych. Myślę że góra 2-0 jest to wynik który w tym spotkaniu jest jak najbardziej prawdopodobne