Kurs: 1.68

Partner: Betfan

Zbyszek1965

77 x typer dnia, 15 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Mistrzostwa Świata - Katar 2022 Katar (4) - Senegal (3). Tutaj obie drużyny bedą desperacko szukać zwycięstwa po tym, jak przegrały swoje mecze 0-2 w rundzie nr 1. Katar przegrywał 0-2 już do przerwy i wyglądał okropnie. Miejscowi kibice głosowali nogami, a stadion wyglądał na w połowie pusty w drugiej połowie, a szkoda, bo Katar wyglądał trochę lepiej i wykazał się trochę większym opanowaniem. Być może pomógł mu w tym zespół z Ekwadoru, który miał dwa gole przewagi i poprostu chcieli utrzymać to prowadzenie. Ale Katar nie był w stanie oddać celnego strzału w 90 minut. Trudno wygrać, jeśli nie strzelasz. Myślę, że Senegal zagrał całkiem solidnie przez 83 minuty przeciwko Holandii. Wyglądali na solidnych, walecznych i prawdopodobnie stworzyli więcej okazji, chociaż Senegal ograniczał się do kontrataków. Tak na poważnie to nigdy nie zagroził bramce Holandii. Nieobecność Sadio Mane jest oczywista. Ogólnie jednak, biorąc pod uwagę występy wszystkich czterech drużyn w meczu otwarcia uwam Senegal jako silną drugą drużynę i mają duże szanse na awans, ale zwycięstwo w tym meczu jest niezbędne. W przygotowaniach do tego turnieju Senegal strzelił co najmniej jednego gola w każdym z ośmiu poprzednich spotkań, a to pokazuje pewien potencjał. Senegal wydaje mi się znacznie lepszy, choć trochę brakuje mu opanowania w ataku, ale Senegalczycy wydają się szybsi, silniejsi i mają graczy i doświadczenie, aby znaleźć sposób na zdobycie gola przynajmniej raz - może dwa. Senegal wygra.