Katar - Senegal

Data wydarzenia: 25.11.2022 - 14:00

Typ: Zwycięzca Senegal wygra i powyżej 2.5 spalonych i powyżej 2.5 rzutów rożnych w 1 połowie

Kurs: 3.64

golab1227

Druga kolejka Mistrzostw Świata oznacza o wiele większe emocje, bo mamy tu drużyny pod ścianą, które nie mogą sobie już pozwolić na wpadkę i utratę punktów chcąc mieć nadzieję na awans do następnej rundy. W takiej sytuacji znaleźli się Senegal, a także Katar, które przegrywały swoje mecze zgodnie po 0:2. Jak jeszcze Senegal zaprezentował się naprawdę dobrze na tle Holandii, bo stwarzał sytuacje i do 85 minuty miał punkt tak już gospodarze tego turnieju zagrali bardzo słaby mecz z Ekwadorem, zasłużenie przegrali, nie oddali ani jednego celnego strzału i można sobie powiedzieć szczerze, że gdyby Ekwador tego dnia chciał to mógłby strzelić o kilka bramek więcej. Tak więc to Senegal, drużyna o wiele bardziej doświadczona jest faworytem i nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak ich wygrana. Dorzucam do tego liczbę spalonych, bo tych na całym turnieju jest bardzo dużo, jest sporo kontrataków czy też zagrań prostopadłych za linię obrony. Tego nie powinno brakować w tym meczu, więc idę w liczbę minimum 3. Na sam koniec dodam jeszcze rzuty rożne w 1 połowie również w liczbie minimum 3. Sporo wrzutek oznacza interwencję obrońców, którzy najczęściej głową wybijają piłkę poza linię końcową. Kurs całości bardzo dobry, a moim zdaniem typ do ogarnięcia