Data wydarzenia: 03.12.2021 - 20:30

Typ: Over over 1,5 ht

Kurs: 2.6

grezki93

Dziś o 20:30 spotkanie zespołów Aarau - Winterthur. Są to zespoły,które nie kalkulują- strzelają dużo bramek, ale też tracą. Goście na ostatnie 5 meczy w 4 padała bramka w 1 połowie. Liczę dziś na ofensywny futbol obu ekip.Dodatkowo za typem idzie miejsce w tabeli Challenge League. Drużyna gości zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 26 pkt i bilansem bramkowym 26:17, natomiast gospodarze są na 6 miejscu z dorobkiem 22 pkt bilans bramkowy 21;19.Według formy u siebie zespół Aarau w 7 meczach strzelił 11 bramek tracąc przy tym 7, bilans Winterthur to 9 strzelonych i 9 straconych na wyjeździe. W historii pojedynków na 5 spotkań w 3 meczach padły przynajmniej 2 bramki w pierwszej połowie. Śledzę od dłuższego czasu drugą ligę szwajcarską i zespół z Winterthur, moim zdaniem ten zespół jest zdolny w końcu awansować do 1 ligi szwajcarskiej. W składach obu zespołów na pewno nie zabraknie dwóch asów - R. Buess z Winterthur, który obecnie ma 9 bramek na koncie oraz K. Spadanuda z Aarau obecnie ma 8 bramek na koncie. Na 15 spotkań w meczach zespołu gości aż 7 razy padły 2 bramki w pierwszej połowie. Natomiast drużyna gospodarzy Aarau w 10/15 spotkań strzeliła minimum 1 bramkę w pierwszej połowie.