AIK - Malmo

Data wydarzenia: 13.05.2021 - 18:30

Typ: Suma kartek - Poniżej 6.5 (90 minut) ORAZ Suma rzutów rożnych - Powyżej 7.5 (90 minut) ORAZ Suma goli - Poniżej 4.5 (90 minut) T

Kurs: 1.65

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim kolejnym dniu typowania na stronie twoj typ. Mamy dzisiaj 13 maja 2021 roku kolejny piekny gorący dzien. Wczoraj 2/3 niestety typ z Caglari w ogole nie trafiony byl to nudny mecz i nie wiem czu poprostu nie grali na remis. Dwa pozostałem lekko weszły. Dzisiaj mam nadzieje na 100% bo typy dobre. Pierwszy mecz jaki zapodam to oczywiscie custom z noblebeta z Ligi Szweckiej gdzie o godzinie 18:30 zmierza sie ze soba AIK oraz Malmo w 6 kolejce wlasnie zaczynajacej sie ligi. Juz ostatnio gralem customa na undery przy Aiku i pieknie weszlo. Suma kartek ponizej 6.5 jest to linia bardzo duza a nie spodziewam sie bardzo ostrego meczu poniewaz nie ma po co, lubia pokartkowac ale abrdzo rzadko sie zdarza by bylo az 7 kartek w meczu. Jako drugi typ z customa powyzej 7.5 roznych linia bardzo mała na to ile biją rogów zawodnicy Malmo i druzyny przeciwko nim grajaca nie raz podchodzi to nawet pod 17/20 ale mysle ze 8 to naprawde bardzo mala linia. Ostatni typ to ponizej 4.5 goli. Miedzy tymi druzynami ostatnio bylo 0:0 tak samo Aik gra underowo i mysle ze nie dadza sobie dzisiaj postrzelać. Powodzenia wszsytkim.