Typ: Podwójna szansa - remis do przerwy lub remis w całym meczu (x/x)

Kurs: 1.69

Partner: fortuna

ciapek

133 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Czas na trzeci typ na dziś. Piłka Nożna. Przenosimy się do Turcji w tamtejszej Super Lig na rozpoczęcie 14 kolejki Hatayaspor podejmie u siebie zespół Antalyaspor. Gospodarze są na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Składa się na to 4 wygrane 5 remisow oraz 4 mecze przegrali. Bilans bramkowy 21-18.Jesli chodzi o zespół gości to są ciut wyżej w tabeli bo są na 7 miejscu z dorobkiem 19 punktów. Czyli maja 2 oczka więcej od Hatayaspor. Bilans bramkowy 17-13.Obie drużyny mają bilans bramkowy dodatni. Obie drużyny co zauważyłem mają sporo remisow w tym sezonie. Są to drużyny z środka tabelio podobnym potencjale piłkarskim. Tutaj wynik może oscylowac koło remisu myślę. Ja tu zagram typ podwójna szansa remis do przerwy lub remis w całym meczu. Kurs 1, 69.Tutaj ostatnio obie ekipy nie notuja remisow ale tych remisow mają w sumie trochę w tym sezonie i tu moim zdaniem dziś jest szansa na remis. Tu mamy podwójna szanse i remis do przerwy już nam da kolor zielony. Także tu mamy szanse podwójna jak jest w opisie typu. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie moim zdaniem. Tu może bezpośrednie mecze nie wskazują na to aczkolwiek tym roku w styczniu mieliśmy wynik 0-0 między tymi ekipami. I nie pogniewam się jak dziś będzie taki wynik. Z fartem