Cagliari - Fiorentina

Data wydarzenia: 12.05.2021 - 18:30

Typ: Gole drużyny - Cagliari Powyżej 0.5 (90 minut) ORAZ Suma kartek - Powyżej 2.5 (90 minut) ORAZ Suma rzutów rożnych - Powyżej 5.5 (90 minut) Tak

Kurs: 1.75

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie ponownie w moim kolejnym typie na stronie twoj typ. Na dzien 12 maja 2021 roku podalem juz swoj pierwszy typ z e sport a teraz zmieniam dyscipline na piłke nozna gdzie wybiream mecz z Włoch i bede gral customa. Dzisiaj o 18:30 srodowy dzien zmagan w Seria A otwiera mecz Cagliari i Fiorentina, Cagliari ktore ostatnio wygralo bardzo wazny mecz z Benevento i utrzymali sie w lidze, graja oni ostatnio naprawde bardzo dobrze i zasluzenie zostają w Seria A. Ostatnio forme maja bardzo dobra a teraz bedzie mi sie gralo jeszcze luzniej. Rywalem Fiorentina ktora lubi tracic bramki dlatego ja w tym meczu daje ze Cagliari zdobędzie przynajmniej jedna bramke. Jako drugi typ daje ze w meczu bedzie powyzej 2.5 kartek. Mimo ze mecz juz nie takiego napięcia jak z Benevento ale Cagliari lubi lapać kartki tak samo jak Fiorentina wiec 3 w meczu raczej nie powinno byc trudneym zadaniem. Jako ostatni typ do customa dałem sobie ze bedzie wiecej niz 5.5 roznych linia tez nie zbyt wysoka a te druzyny lubieja nabijac rozne i nie sadze aby dzisaj tak nie bylo. Obie druzyny beda graly ofensywnie i mam nadzieje na rozne. Dzieki za przeczytanie analizy. Pozdrawiam.