Kurs: 1.9

Partner: Betclic

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Moja propozycja na mecz Torino - Parma to powyżej 4.5 rzutów rożnych w 1 połowie po kursie 1.90 na Betclic. Myślę, że w tym meczu padnie sporo przysłowiowych rogali, bo gospodarze walczą o utrzymanie, a goście pokazywali już w tym sezonie, że potrafią walczyć i strzelać najlepszym.Torino zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej, mając na pewno motywację do zwycięstwa w nadchodzącym starciu, ponieważ mają taką samą liczbę punktów jak Benevento, który znalazł się w strefie spadkowej.W ostanim meczu prsgrali 0-2 z Napoli. Zostali zaskoczeni we wczesnej fazie meczu, ponieważ stracili dwa gole w ciągu pierwszych piętnastu minut i chociaż ich gra była agresywna, szczerze mówiąc, kreatywności na finiszu brakowało im w tym spotkaniu, aby zdobyć bramkę. Parma w swoim meczu Ostatnim przegrali wynikiem 3:4 z Crotone u siebie. Parma już raczej nie ma dużej szansy na utrzymanie, musieliby wygrac chyba wszystkie spotkania i liczyć na słaba grę innych zagrożonych spadkiem. W meczach bezpośrednich pomiędzy tymi dwoma drużynami często padało sporo rogów, dlatego liczę, że i dziś będzie podobnie. Liczę, że Torino będzie w tym meczu chcieć jak najszybciej zdobyć bramkę i zdominować ten mecz. Myślę, że gospodarze w 1 połowie wykonają 4 rzuty rożne oraz goście wykonają co najmniej 1 różny.