Typ: Zwycięzca 1 połowa bez remisu: Handball Tirol (zwrot w przypadku remisu)

Kurs: 1.82

Partner: fortuna

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Czytelników moich analiz. Na piątek mam typ z rozgrywek piłki ręcznej. Na godzinę 17.00 zaplanowano początek meczu pomiędzy Bregenz a Hanball Tirol. Ja swatiam w tym meczu na 1 połowę spotkania bez remisu: na Handball Tirol (zwrot w przypadku remisu). Uważam że 1 połowę Handball Tirol wygra a jak zremisuje to mamy zwrot na zakładzie. Kurs na to u bukmachera Fortuna to 1.82. Nie najgorzej choć mogło by być lepiej. Mecz ten będzie to 2 runda - Bregenz prowadzi w serii 1 - 0. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami odbył się 11 maja. Bregenz wygrał 25 : 26 grając na wyjeździe. Trochę był to noespodziewany wynik przynajmniej wg mojej opinii. Tym razem ja jednak liczę na zmianę wyniku. Uważam, że goście analizowanego spotkania będą prowadzić już po pierwszej połowie. A to dlatego że we wcześniejszych meczach bezpośrednich nieźle radzili sobie z tym przeciwnikiem. Ten ostatni przegrany przez nich mecz należy potraktować jako wypadek przy pracy i myślę że zawodnicy gości będą skupieni i mocno zaczną pierwszą połowę aby ppkazać że są ekipą lepszą. Przy odrobinie szczęścia typ ten powinien wejść. Myślę także że i cały mecz powinni wygrać. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej mam nadzieję że trafnej z mojej strony analizy meczowej.