Typ: HA 1 połowa: Bjerringbro/Silkeborg +1.5 bramki

Kurs: 1.73

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 28 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich którzy czytają moją analizę. Analizę pierwszą i raczej ostatnią na wtorek. Dnia 8 czerwca o godzinie 20.00 zaplanowano mecz z dyscypliny jaką jest piłka ręczna pomiędzy Bjerringbro/Silkeborg a Aalborg . Będzie to mecz w ramach następujących rozgrywek DANIA: Herre Handbold Ligaen - Play Offy - Finał. Będzie to 2 runda. Aalborg prowadzi w serii 1-0. Aalborg zagrał u siebie 2 czerwca. Do połowy był remis - wynik po 17, zaś drugą połowę gospodarze wygrali 20 : 17, stąd wynik całego meczu to 37 : 34. Teraz czas na rewanż. Wcześniejsze mecze tych drużyn to wygrywanie na zmianę tych ekip, stąd też mój typ taki a nie inny. Wcześniejszy mecz z dn. 27 lutego wygrała drużyna Bjerringbro/Silkeborg, Jeszcze wcześniejszy wygrał Aalborg (11 listopada 2020 roku). A jeszcze wcześniejszy mecz z 17 października 2020 roku to wygrana Bjerringbro/Silkeborg z Aalborg. Ja uważam że analizowane spotkanie powinno być wyrównane. Analizowana drużyna gospodarzy przegrywa w serii, stąd do tego meczu od początku powinna podejść maksymalnie skoncentrowana. Myślę że w 1 połowie gospodarze mogą nawet prowadzić. Ja stawiam handicap w 1 połowie: Bjerringbro/Silkeborg +1.5 bramki co u buka Betfan jest po kursie 1.73. Średni kurs który mam nadzieję że okaże się trafny. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczu.