Kurs: 1.62

Partner: fortuna

konradokielce

481 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! W mojej drugiej propozycji z kategorii Pilka Reczna pora na cos z polskim akcentem. Ubolewam nad faktem ze Vive Kielce odpadlo z Ligi Mistrzow i praktycznie sezon zakonczony. Za to mamy jutro rewanzowe starcie w ramach EHF Cup czyli Ligi Europy szczypiornistow pomiedzy Wisla Plock a GOG Handbold . Jak wiemy w pierwszym spotkaniu w Danii miejscowi wygrali 30-27 i tak naprawde przed rewanzem zadna z ekip nie stoi w trudnej sytuacji . Ja teraz zamierzam zagrac under 57.5 il. bramek po kursie 1.62 w Fortunie. Uwazam ze Wisla we wlasnej hali zagra lepiej w obronie i z cholodna kalkulacja by wygrac ten mecz w takim stylu , aby bic sie o awans. Bardziej jestem jednak przekonany do under 57.5. Trzybramkowa strate nie bedzie latwo odrobic bo to bardzo trudny rywal. Olsen , Gidsen to najgrozniejsza dwojka nie przypadkowi gracze wyroznieni na ostatnich Mistrzostwach Swiata. Przed Sabate naprawe trudne zadanie . Trzeba przyznac otwarcia ze w hali Gudme nawet bez kibicow gospodarze wygrali zasluzenie , schodzac na pieciobramkowe prowadzenie do przerwy 17-12 . W 2 polowe Nafciarze weszli slabo w pierwszych minutach tracac 5 bramek zdobywajac 2 , pozniej nastapil mocny come back 5 bramek pod kolei polskiej ekipy ze stanu 14-22 do 19-22 ale dalsza czesc gry nie spowodowala na dluzsza mete odrobienia strat poniesionych z 1 polowy. Spodziewam sie ze w rewanzu Wisla musi zagra najlepiej jak umie twardo w obronie uwazam ze tempo nie musi byc tak dobre jak z pierwszego boiska gdzie padl wynik na styku ponizej.