Kurs: 1.7

Partner: fortuna

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Jeśli chodzi o środę wybrałem 4 propozycje po dwie z piłki nożnej i piłki ręcznej. W ostatniej przedstawię typ z EHF Ligi Mistrzów środa i czwartek upłynie pod znakiem tych elitarnych rozgrywek wobec przerwy w pucharach dla piłki nożnej i czasu piłki reprezentacyjnej. Przechodząc do sedna gram mecz z godziny 18:45 czyli ten który startuje najwcześniej pomiędzy norweskim Elverum a duńskim Aalborg , w tymeczu buki ostro zjechały z linią i kursem na gości , ja gram handicap +6.5 w stronę gospodarzy po najwyższym kursie rzędu 1.70 w Fortunie. Jakoś ciężko mi uwierzyć w wielki pogrom gości na tym terenie gdzie Elverum nie przegrywa tak alteo o chętnie kadrowo to ekipa gości jest lepsza na papierze ale myślę że gospodarze obróbka się w 6 bramkowej porazce. Aalborg wcale nie zachwycić w pierwszym spotkaniu na własnym terenie również będąc mega faworytem wygrało 36-32 z dużym underdogiem Celne Pivovarna Lasko że Słowenii . W lidze jak na razie grają bardzo pewnie i odstawiają kolejnych rywali w Europie nie musi być podobnie. Z kolei Elverum przegrało pierwszy mecz 26-36w w Kilonii z miejscowym THW Kiel kiepska drugi połowa w ich wykonaniu zaważyła o mocnym odjezdzie rywala. Co ciekawe z Aalborg grali 4 krotnie i tylko raz przegrali wyżej niż to handi.