Typ: HA 1 połowa: Mieszkow Brześć +3.5 bramki

Kurs: 1.84

Partner: Betfan

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na dziś czyli na środę mam typ z meczu pomiędzy Mieszkow Brześć - Barcelona. Mecz ten zostanie rozegrany w ramach EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy - Ćwierćfinał. Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 18.45. Mój typ na to spotkanie to: 1 połowa: Mieszkow Brześć +3.5 bramki co u buka Betfan jest po kursie 1.84. Mieszkow Brześć od 4 ostatnich swoich meczy wygrywa. Ostatnio wygrali na wyjeździe w meczu ligowym z GBUFK Minsk 28 : 36, wcześniej zaś wygrali też na wyjeździe i też w meczu ligowym z SKA Minsk 34 : 41. Barcelona od bardzo dużej liczby meczy wygrywa. Trudno mi to zliczyć ile ma wygranych pod rząd. Ostatnio wygrali na wyjeździe w meczu ligowym z Cuenca 27 : 41 , wcześniej zaś wygrali też na wyjeździ i też w meczu ligowym z Villa de Aranda 22 : 39. W obu tych ostatnich ligowych meczach pojechali z przeciwnikami w pierwszych połowach spotkań. Ostatnio wygrywali do połowy 12 : 27 zaś we wcześniejszym meczu wygrywali 9 : 20. Oba mecze bezpośrednie pomiędzy analizowanymi drużynami wygrała Barcelona. Było to jeszcze w 2018 roku. U siebie Barcelona wygrała 41 : 32, zaś na wyjeździe wygrali 21 : 29. Grając na wyjeździe do połowy prowadzili tylko 1 bramką, grając zaś u siebie do połowy prowadzili 5 bramkami, zaś w drugiej połowie 4. Uważam że Mieszkow Brześć grając u siebie zagra poprawnie w 1 połowie i że nie będą przegrywać o więcej jak o te 3.5 bramki. Barcelona w 2 ostatnich meczach co prawda prowadziła wysoko po 1 połowie, teraz jednak liczę na zmianę. Pozdrawiam.