Kurs: 1.8

Partner: STS

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Moją propozycją na dzisiaj do przeanalizowania jest mecz z piłki ręcznej z rozgrywek Ligi Mistrzów zaplanowane na godzinę 20:45 pomiędzy takimi drużynami jak SC Magdeburg - GOG. Obie drużyny w swoich ligach ostatnie mecze wygrały zaś jeżeli chodzi o ostatni mecz bezpośredni odbył się on 3 listopada tego roku i analizowana nadużyła gości, która wtedy była gospodarzem, wygrała jedną bramką z tym że do pierwszej połowy przegrywali trzema. W drugiej połowie zaś strzelili 4 bramki więcej od swojego rywala dzięki czemu udało im się wygrać całe spotkanie. Tu jednak liczę na bardziej wyrównaną pierwszą połowę. Moim typem na to spotkanie jest handicap w postaci: 1 połowa: GOG +2.5 bramki. Uważam że spotkanie to w pierwszej połowie będzie wyrównane i że drużyna gospodarzy nie będzie wygrywać w niej o więcej jak o 2.5 bramki. Czyli dodaję drugiej z drużyn te dwie bramki na starcie do pierwszej połowy i powinno to wystarczyć aby typ ten wszedł. W meczach bezpośrednich które do tej pory zostały rozegrane wyniki były w miarę wyrównane i tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że w pierwszej połowie tego meczu spotkanie będzie wyrównane. A co będzie w całym meczu czas nam pokaże. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy. Pozdrawiam