Kurs: 1.85

Partner: STS

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na poniedziałek mam typ z meczu takich drużyn jak Francja - Serbia, czyli do analizy biorę mecz piłki ręcznej który grany jest w ramach EUROPA: Mistrzostwa Europy - Runda wstępna. Francja oba dotychczas rozegrane mecze wygrała, z Ukrainą ostatnio 36 : 23 i z Chorwacją 22 : 27. Jeżeli chodzi o ekipę Serbii to ostatnio przegrali z Chorwacją 23 : 20 zaś wcześniej wygrali z Ukrainą 31 : 23. Moim typem w wybranym do analizy spotkaniu będzie handicap na 1 połowa: Serbia +3,5 bramki. Czyli dodaję Serbii 3,5 bramki w 1 połowie i uważam że taki typ powinien zostać trafiony. Moim zdaniem typ wejdzie bo: Serbia ostatni mecz przegrała (z Chorwacją 23 : 20) co w tym wypadku powinno podziałać na nich mobilizująco w tym spotkaniu. Po drugie bezpośrednie mecze z Francją mają udane. Przynajmniej 2 ostatnie bezpośrednie mecze ze stycznia ubiegłego roku to remis a wcześniej wygrana Serbii 27 : 24. Mecze te były grane w ramach EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje w których to Serbia zajęła 1 miejsce w tabeli Grupy 1. Kurs na taki typ wynosi 1.85 u bukmachera STS. W sumie u buka Betfan jest taki sam. To już taki informacyjnie. Dziękuję za uwagę i do następnej analizy meczu.