Partner: fortuna

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

mlody622

15 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Wczoraj, można powiedzieć, że bez typu. Postawiony jeden typ z Darts. Jednak mecz, na który dałem typ, się nie odbył i typ rozliczony finalnie jako zwrot. Dziś znów lecimy z jednym typem. Dziś zwrotu raczej nie powinno być, a mam nadzieję, że typ się zazieleni. Tym razem swój typ znalazłem w jednym z dzisiejszych meczów w piłce ręcznej. Dokładniej, to znalazłem go we francuskiej lidze Lidl Starligue. Dziś o godzinie 20:30 na przeciw siebie zagrają Aix oraz Montpellier. W tym meczu faworytem są goście czyli Montpellier. Ja stawiam, że wygrają oni pierwszą połowę. Kurs na taki typ wynosi 1.68 a oferuje go nam Fortuna. Montpellier w tym sezonie gra bardzo dobrze. Są na 2 pozycji w tabeli z tylko 1 porażką na koncie. Większość ich meczów to zwycięstwa. W dodatku zauważyłem, że dość często cisną w pierwszej połowie i ją wygrywają a w drugiej połowie obniżają loty. Mam nadzieję, że dziś również uda im się wygrać 1. połowę. Natomiast Aix znajduje się na 4 pozycji w tabeli. Ostatnio mają lekki spadek formy. No i u nich zauważyłem, że w 1 połowie często sobie radzą gorzej niż w drugiej. Mam nadzieję, że mecz potoczy się zgodnie ze statystykami i Montpellier wygra pierwszą połowę. Pozdrawiam mlody622