Typ: HA 1 połowa: Anaitasuna +2.5 bramki

Kurs: 1.75

Partner: STS

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkim zarówno piszącym jak i czytelnikom tych analiz meczowych. Na dzisiaj mam typ z rozgrywek z dyscypilny sportowej jaką jest dyscyplina piłki ręcznej, z hiszpańskiej najwyższej ligi rozrywkowej i mecz który zaplanowano do rozpoczęcia na godz. 20:00 pomiędzy następującymi drużynami: CD Bidasoa Irun - Anaitasuna. Będzie to pierwszy mecz - mecz 1 kolejki tych drużyn w tych rozgrywkach stąd trudno jest powiedzieć jaką formę mają obie drużyny. Jednak patrząc na cztery ostatnie mecze tych drużyn to był one dość wyrównane. Raz nawet wygrała ekipa gości a jeżeli wygrywali gospodarze to maksymalnie różnicą 2 bramek stąd też jestem dobrej myśli odnośnie typu który mam do przeanalizowania. Kursy są niskie na CD Bidasoa Irun no i suma sumarum wysokie na Anaitasuna Stąd też w tym meczu pomiędzy CD Bidasoa Irun - Anaitasuna. Moim zdaniem nie będzie zbyt dużej różnicy bramek pomiędzy poszczególnymi drużynami. Uważam że przynajmniej do połowy ani CD Bidasoa Irun ani Anaitasuna nie oddalą sie od siebie na dużą liczbę bramek. Stąd też w meczu drużyn CD Bidasoa Irun - Anaitasuna stawiam handicap 1 połowa: Anaitasuna +2.5 bramki. Czyli goście mogą przygrywać po 1 połowie o max 2 bramki i typ tenbędzie trafny. STS ma to u siebie po kursie 1.75. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczowej.