Typ: Over Thor Akureyri powyżej 23.5 bramki

Kurs: 1.8

Partner: STS

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. jeden dzisiejszy typ mi wszedł, drugi niestety nie to spróbuję na dziś opisać jeszcze jeden mecze. tym razem będą to rozgrywki piłki ręcznej, z kraju ISLANDIA: Olis Deildin - Kolejka 18. O godzinie 21.30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy: Fram - Thor Akureyri. Fram od 3 meczy przegrywa. Ostatnio przegrali z Valur na wyjeździe 26 : 24. Wcześniej przegrali z IBV Vestmannaeyjar u siebie 29 - 30 a jeszcze wcześniej musieli uznać wyższość FH Hafnarfjordur i przegrali u siebie 30 - 34. Thor Akureyri ostatni mecz przegrali bardzo wysoko z liderem, z ekipą Haukar 17 - 36. Do połowy przegrywali 9 : 18, zaś kolejną połowę przegrali 8 : 18 stąd jak widać baty dostali niezłe. W tabeli ekipy te dzielą 2 miejsca. Fram zajmuje 9 miejsce. Na 17 meczy rozegranych mają 7 wygranych, 2 remisy i 8 przegranych. Mają na ten moment 16 pkt i 1 pkt brakuje im do pierwszej ósemki. Thor Akureyri zajmuje obecnie 11 miejsce. To 11 miejsce jest miejscem spadkowym (przed ostatnie miejsce które w tej lidze jest jest spadkowym). 5 ostatnich meczy pomiędzy tymi ekipami to 5 wygranych Fram. Mimo to liczę że po tym ostatnim słabym meczu z liderem drużyna Thor Akureyri zdobędzie w tym meczu ponad 23.5 bramki. Pozdrawiam.