Typ: HA 1 połowa: Kiel -2.5 bramki

Kurs: 1.98

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam typ z meczu HSG Wetzlar - Kiel. HSG Wetzlar jest w tabeli na 15 miejscu. 366 : 378 to ich bilans bramek a ilośc pkt to 9. Kiel jest w tabeli na 2 miejscu. 462 : 381 yo ich bilans bramek a ilośc pkt to 24. Drużyna gospodarzy w ostatnim spotkaniu wygrała z ekipą z 10 miejsca w tabeli ligowej zaś jeżeli chodzi o drużynę gości to ona w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów przegrała różnicą dwóch bramek z Barceloną. Na pięć ostatnich bezpośrednich spotkań trzy razy wygrała analizowana drużyna gospodarzy co jest dla mnie pewnym zaskoczeniem. Mimo to mój typ nie będzie się pokrywał z historią bezpośrednich meczy. Mój typ w tym meczu brzmi: 1 połowa: Kiel -2.5 bramki. Uważam że goście tego spotkania po ostatnim przegranym spotkaniu z Barceloną będą chcieli się za tamtą przegraną zrewanżować i pokażą się już z bardzo dobrej strony w tej pierwszej połowie spotkania. Ich rywal nie jest wysoko w tabeli i mimo że ma w miarę dobry bilans meczy bezpośrednich z drużyną gości to uważam że pierwsza połowa mimo wszystko będzie należeć do drużyny przyjezdnej której to odejmuję na starcie 2.5 bramki. Innymi słowy uważam że będą wprowadzić w pierwszej połowie przynajmniej trzema bramkami Jest na to kurs 1.98 u bukmachera Fortuna. Pozdrawiam.