Typ: Vive under 36.5

Kurs: 1.67

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Nie ma lekko , ekipa Talanta Dujszebajewa po czwartkowym starciu w PSG przegranym 27-32 po nie za dobrej grze praktycznie bez odpoczynku bedzie musiala zagrac mecz ligowy , przed kolejnym starcie w Lidze Mistrzow z FC Porto ktore juz niebawem 09.12 na wyjezdzie. Dla dekipy Vive Kielce, liderow tabeli PGNiG Superligi, to już przedostatnie ligowe starcie w 2021 roku. Za ponad tydzien, 12 grudnia, do Hali Legionów przyjedzie Orlen Wisła Płock. To właśnie “Święta Wojna” zakończy jesienną rundę PGNiG Superligi oraz zamknie zmagania Mistrzów Polski w bieżącym roku kalendarzowym. Ten mecz jak może nie otwarcie mówi drugi trener Krzysztof Lijewski może być odpoczynkiem dla zawodników którzy wiekszą ilość czasu spędzili na boisku w Lidze Mistrzów , kosztem tych którzy grali mniej i są nastawiani na grę w PGNiG. Dlatego ja decyduje się tutaj zagrać typ na under 36.5 il. bramek pod ekipe z Kielc po najwyższym kursie 1.67 w Fortunie. Spodziewam się że więcej minut w bramce dostanie Kornecki , Alex będzie zaoszczedzony bo jeszcze nie jest gotowy na 100% po kontuzji , więcej minut może dostać Kulesz, Sićko . Ekipa gospodarzy jeszcze sezon temu do końca bila sie o utrzymanie a teraz prezentuje sie duzo lepiej pod wodza Jureckiego zajmuja 5 miejsce we wlasnej hali wygrali 4 z 6 spotkan , te przegrane 26-33 z Gwardia Opole i 22-25 z Wisłą Płock. Vive tutaj przed laty rzucalo bardzo dużo bramek , teraz mamy przerwanie serii i duza eksploatacje graczy dlatego uwazam ze wynik nie musi byc kolosalny jak niektorzy sie spodziewaja , Kiper moze tutaj nieco zwalniac Mistrzów Polski i przeszkadzac.