Typ: HA 1 połowa: Wybrzeże Gdańsk -1.5 bramki

Kurs: 2.02

Partner: Betfan

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na dziś mam jeszcze typ z meczu pomiędzy Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin. Czyli do analizy biorę mecz z piłki ręcznej z najwyższej polskiej ligi rozrywkowej. Mecz Ten zaplanowano do rozpoczęcia na 20:00. Jeżeli chodzi o ostatnie mecze tych drużyn to obie drużyny przegrywają ostatnio mecz za meczem. Wybrzeże Gdańsk ostatni mecz przegrało z Wisłą Płock wcześniej zaś przegrali z drużyną Piotrkowianin. Jeżeli chodzi o drużynę gości to ostatnio przegrali z ekipą z Kwidzynia. Ostatnie mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to wygrane analizowanej drużyny gospodarzy przynajmniej biorąc pod uwagę dwa ostatnie bezpośrednie meczy. Jeżeli chodzi o tabelę to będzie to starcie 11 z 14 drużyną tabeli. Pod względem ilości meczy obie drużyny mają rozegrane do tej pory 15 a ilość punktów to odpowiednio gospodarze mają 14 punktów na koncie zaś Goście mają tych punktów 7. Jak widać gościom w tabeli Ewidentnie nie idzie - ostatnie miejsce chluby nie przynosi. Uważam że w związku z tym że obie drużyny ostatnio zawalają swoje mecze ale drużyna gospodarzy grała z trudniejszymi ostatnio rywalami to gospodarze lepiej zaczną pierwszą połowę - świadczy o tym ich miejsce w tabeli. Moim typemw wybranym meczu jest handicap na 1 połowa: Wybrzeże Gdańsk -1.5 bramki. Kurs na coś takiego wynosi 2.02 u buka Betfan.