Typ: HA 1 połowa: Astrahanochka K +4.5 bramki

Kurs: 1.84

Partner: fortuna

miroooo

62 x typer dnia, 28 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na wtorek przeanalizuję mecz pomiędzy: Rostov K - Astrahanochka K. Mecz ten zaplanowano na godzinę 18.00. Będzie to spotkanie rozegrane w ramach: ROSJA: Superliga Kobiet - Play Offy - Półfinał. Będzie to 2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 35-25. Pierwsze spotkanie z dnia 6 maja w którym to - Astrahanochka K były gospodyniami wygrała drużyna gości. Do 1 polowy było 11 : 17, zaś w drugiej połowie było 14 : 18. Teraz czas na drugi mecz. Rostov K i w tym meczu uznawane są za zdecydowane faworytki spotkania. Kurs na nie wynosi niecałe 1.1 przy nawet ponad 11 na ich przeciwniczki (kurs z Fortuny). Ja idę w tym meczu w stronę handicapu na drużynę gości w 1 połowie. Uważam że ekipa Rostov K nie będzie narzucać zbyt dużego tempa, dlatego że ma sporą zaliczkę z pierwszego spotkania i w 1 połowie powinna to wykorzystać drużyna Astrahanochka K. Jeżeli chodzi o miejsca jakie zajęły na koniec rozgrywek te ekipy to Rostov K były na 1 miejscu z kompletem 22 wygranych zaś Astrahanochka K to 4 drużyna tabeli z 15 wygranymi i 7 przegranymi co dało im 30 pkt na koniec rozgrywek. Kurs na to z Fortuny to 1.84 - kurs średniak który przy odrobinie szczęścia powinien wejść. Pozdrawiam.