Typ: HA 1 połowa: Japonia +3.5 bramki

Kurs: 1.99

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. 1.99 to kurs na wydarzenie na które zdecydowałem się postawić w tej analiz. A dotyczy ono rozgrywek piłki ręcznej w ramach ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Kolejka 1. Na godzinę 14.30 wyznaczono początek meczu pomiędzy następującymi drużynami: Dania - Japonia. Mój typ na ten mecz to 1 połowa: Japonia +3.5 bramki. Dania od 5 ostatnich meczy wygrywa. ostatnio wygrali z Francją 28 : 33. Wczesniej ograli Szwecję 31 : 30. Japonia raczej gra w kratkę. ostatnio bardzo wysoko przegrali z Francją, bo aż 32 : 47. Po prostu pogram. Mecz ten został rozegrany jako towarzyski (Dania też ostatnie 2 mecze zagrała jako towarzyskie). Ekipy wybrane do analizy spotkały się ze sobą 23 stycznia tego roku w ramach następujących rozgrywek: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata. Japonia przegrała 27 - 34, zaś do połowy przegrywali 17 : 19. Dlatego też w wybranym do analizy spotkaniu idę w stronę 1 połowy i uważam że handicap w postaci +3.5 bramki dla drużyny Japonii wystarczy by typ ten wszedł. Dania co prawda jest w formie ale moim zdaniem nie na tyle by w 1 połowie prowadzić więcej jak o 3 bramki. Kurs na takie wydarzenie w Fortunie jest dość dobry bo wynosi 1.99. Dziękuję za uwagę. Dania - Japonia