Kurs: 1.94

Partner: Betclic

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na niedzielę opisze mecz z dyscypliny jaką jest piłka ręczna. Będzie to typ z następujących rozgrywek (nazewnictwo z flashscore): ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Kolejka 5. Na godzinę 04.00 przewidziano rozpoczęcie meczu pomiędzy następującymi reprezentacjami krajów: Egipt - Bahrajn. Kurs spadają na wygraną tych pierwszych. Egipt 2 swoje ostatnie mecze wygrał. Ostatnio ze Szwecją wygrali 22 : 27, choć nie byli stawiani w roli faworytów, zaś wcześniej wygrali z Japonią 33 : 29. Bahrajn po 3 meczach przegranych pod rząd ostatnio wygrali pierwsze spotkanie na tych igrzyskach - z Japonią 32 : 30. Mecze bezpośrednie tych drużyn to jedna wygrana Egiptu (z 2017 roku w meczu ŚWIAT: Mistrzostwa Świata Egipt wygrał 31 : 29 choć był stawiany jako bardzo zdecydowany faworyt spotkania) zaś wcześniejszy mecz to spotkanie jeszcze z 2011 roku - wtedy górą był Bahrajn. Egipt w tabeli zajmuje pozycję wicelidera, ma 6 pkt i jest za Danią która ma 8 pkt na koncie. Bahrajn jest tuż za pierwsza czwórką, czyli tuż za Portugalią mają na koncie 2 pkt (tyle samo co Portugalia). Uważam że w tym spotkaniu Bahrajn będzie za wszelką cenę chciał pokonać przeciwników, a pokażą to już w 1 połowie spotkania. Dlatego też mój typ na to spotkanie to 1 połowa: Bahrajn +2,5 bramki. Bahrajn będzie chciał wejść do pierwszej czwórki dlatego też typ ten powinien wejść. pozdrawiam.