Kategoria: piłka ręczna

Typ: Zwycięzca Vasteras Irsta HF wygra

Kurs: 1.5

poizon

Witam w tym nowym pięknym dniu. Oferta na dzisiaj całkiem przyzwoita. Wczoraj 2/3 zielone z czego najwyższy kurs ponad 2 nie siadł, bo Jastrzębie męczyło się i straciło bramkę w pierwszej tercji, która skończyła się wynikiem 1-1 po pierwszej tercji - szkoda mało brakowało. W pierwszym moim typie na dzisiaj biorę pod lupę mecz piłki ręcznej w ramach drugiego szczebla rozgrywek w Szwecji. Gospodarze tego spotkania po czterech porażkach z rzędu, mają okazję do zrehabilitowania się i przerwania złej passy. Aktualnie zajmują 9 miejsce co daje utrzymanie w lidze. Ekipa gości przegrała trzy ostatnie swoje mecze z czego w dwóch spotkaniach była faworytem. Zajmują aktualnie 11 miejsce co daje grę w barażach o utrzymanie w lidze. Do gospodarzy tego spotkania tracą na ten moment cztery punkty. W tym typie idę w zwycięstwo gospodarzy, gdyż w tym sezonie zaprezentowali już, że dobrze grają na własnej hali. Wygrali 5 spotkań przed własną publicznością, 1 zremisowali oraz 1 przegrali. Mam nadzieję że dobra passa będzie kontynuowana i w dzisiejszym spotkaniu. Drużyny mierzyły się w tym sezonie już ze sobą, górą był Vasteras Irsta HF który wygrał na wyjeździe 26-24. Dzisiaj mają okazję wygrać przed własną publicznością. Kurs na wygraną gospodarzy oscyluje w granicach 1,50.