Partner: lvbet

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

Nescal

9 x typer dnia, 7 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Użytkowników strony twojtyp.pl. Na piątek spróbuję przeanalizować mecz z Argentyńskich rozgrywek piłki siatkowej kobiet: Liga Women - Play Offy - Finał. O godzinie 02.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Gimnasia Esgrima K - San Lorenzo K. Gimnasia Esgrima K nie zagrały 2 ostatnich swoich planowanych meczy z Boca Juniors K. Stąd bez wychodzenia na parkiet wygrały w serii 2 – 0. San Lorenzo K pokonały w dwumeczu drużynę River Plate K. W pierwszym meczu na wyjeździe wygrały 0 : 3 zaś w ostatnim u siebie wygrały 3 : 2. W ostatnim meczu w pierwszym secie pojechały z rywalkami do 12. Uważam że z aktualnie analizowanym rywalem takiego czynu już nie powtórzą, nic nie zdarza się 2 razy, przynajmniej nie pod rząd. W jedynym jak dotąd meczu pomiędzy Gimnasia Esgrima K - San Lorenzo K rozegranym 26 lutego 2021 roku wygrały te drugie 0 : 3 na wyjeździe. Finalnie w tabeli Gimnasia Esgrima K zajęły 1 miejsce z wszystkimi 7 wygranymi zaś San Lorenzo K zajęły 2 miejsce z 1 wygraną i to właśnie z tymi przeciwniczkami. Czas na rewanż ze strony Gimnasia Esgrima K w tym meczu. Stąd tej mój typ w którym faworyzuję drużynę gospodyń. Stawiam na nie mimo wysokiwgo kursu. Czy wejdzie czas pokaże jednak stawiam na te teoretycznie słabsze zawodniczki. Swój parkiet powinien im pomóc. Miał być handi na ten mwcz jednak lv bet nie ma nic więcej z oferty na ten mecz. Inni zawarci tu bukmacherzy wogóle tego meczu przynajmniej na teraz nie mają w ofercie. Mimo to mam iskierkę nadzieji że rewanż za ligową porażkę się uda. Pozdrawiam