Kurs: 2.1

Partner: STS

gregoriusz92

6 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Ostatnio marnie to poszło 2 dni 4 typy i 4 minusy. Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie bardziej pozytywna. Chciałbym Was zabrać do Brazylii rozgrywek Superligi Kobiet w siatkówkę. Jesteśmy w trakcie rozgrywania 14 kolejki spotkań. Dzisiaj w nocy 30 minut po pierwszej odbędzie się spotkanie lidera rozgrywek Praia Clube z 7 ekipa Sesi Bauru. Faworytem tego meczu są naturalnie gospodarze a ja idę w kierunku dokładnego wyniku i stawiam 3:0 dla gospodarzy. Kurs na to zdarzenie u bukmachera STS wynosi 2.1. Gospodarze po 13 spotkaniach uzbierali 34 punkty. Bilans setów gospodarzy wynosi 37:11 czyli plus 26. Goście z kolei uzbierali po 13 spotkaniach 22 punkty a bilans setów mają 27:24 czyli ledwo plus 3. Sesi Bauru w nowym roku odnieśli tylko jedno zwycięstwo wygrali z przedostatnim zespołem 3:1. Gospodarze w nowym roku wygrali 2 spotkania a jedno przegrali. W ostatnich 3 spotkaniach obu ekip goście tylko raz ugrali seta i to wtedy gdy byli gospodarzami. Zespół gospodarzy jest mocniejszy na każdej pozycji i po trochę słabszym momencie mają znakomita okazję na poprawę. Liczę właśnie na świetna grę przy żywiołowych kibicach i wygraną właśnie 3:0 przez zespół Praia Clube. Sesi Bauru jest po prostu w słabej formie i nie sprostają gospodarzom.