Kurs: 1.57

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam wszystkich zarówno piszących jak i czytelników tych analiz. Na dzisiaj na godzinę 23:00 mam typ z meczu najwyższej ligi rozrywkowej kobiet z Brazylii z meczu pomiędzy takimi drużynami jak Sao Caetano K - Barueri K. Jeżeli chodzi o drużynę gospodyń to zajmuje ona w tabeli 10 miejsce - po pięciu rozegranych meczach ma bilans setów 5 do 14, ma 3 punkty na koncie. Jeżeli chodzi o drużynę gości to jest ona na 9 pozycji, po 7 meczach ma bilans setów 10 do 19 zaś ilość punktów wynosi 5. Ostatnie dwa mecze drużyna gospodyń przegrała, ostatnio do zera z liderem tabeli zaś wcześniej po pięcio setowym meczu z drużyną z 4 miejsca. Jeżeli chodzi o drużynę gości to ta od trzech spotkań przegrywa - ostatnio przegrali 1 do 3 z drużyną z drugiego miejsca a wcześniej przegrali po 5 setiwym boju z drużyną z 7 miejsca. Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań to wygrane analizowanej drużyny gości. Mimo to ja idę tu w ilość punktów w pierwszym secie w Over dlatego że uważam że pierwszy set będzie wyrównany i obie drużyny pokażą się z dobrej strony. Czyli mój typ brzmi 1 set: ponad 43.5 pkt co u bukmachera STS jest jako kurs 1.57. Moim zdaniem jest to realne do wejścia aby pierwszy set zakończył się minimalnie do 19. Pozdrawiam.