Kurs: 1.8

Partner: STS

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na dziś na godzinę 20:30 mam typ z najwyższej ligi rozgrywkowej kobiet z Brazylii z meczu pomiędzy takimi drużynami jak SESC RJ K - Pinherios K. SESC RJ K to drużyna z 6 miejsca w tabeli. Na ten moment ma 7 meczy rozegranych, bilans setów 14 do 13 i 11 pkt na koncie. Pinherios K to drużyna z 7 miejsca w tabeli. Na ten moment ma 7 meczy rozegranych, bilans setów 13 do 13 i 10 pkt na koncie. Ostatni mecz gospodynie przegrały na wyjeździe po 5 setowym spotkaniu z drużyną z 3 miejsca zaś goście wygrały u siebie 3:0 z drużyną z 10 miejsca. Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami to wygrane analizowanej drużyny gospodarzy dlatego też mój typ idzie właśnie w ich stronę mając na uwadze mecze historyczne a także chęć rewanżu za ostatnią przegraną w lidze. Mój typ w tym meczu brzmi: 1 set: SESC RJ K -2.5 pkt. Czyli stawiam na to że drużyna gospodarzy w pierwszym secie wygra przynajmniej trzema punktami. Jest na to kurs 1.80 u bukmachera STS. Uważam że gospodynie po ostatnim przegranej tym razem na tyle zmobilizują się że bardzo dobrze zagrają pierwszego seta co pozwoli na to aby ten typ wszedł. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy meczu.