Kurs: 1.57

Partner: STS

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na poniedziałek mam typ z siatkówki z najwyższych brazylijskich rozgrywek z meczu które zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 1:00 pomiędzy takimi drużynami jak: America Volei - Guarulhos. America Volei jest na miejscu nr 10 w tabeli. Po 18 meczach rozegranych ma bilans setów 26:43 i 17 pkt na koncie. Guarulhos jest na miejscu nr 3 w tabeli. Po 18 meczach rozegranych ma bilans setów 40:24 i 36 pkt na koncie. Obie drużyny ostatnio powygrywały w swoich meczach ligowych. America Volei wygrywa od dwóch ostatnich spotkań zaś Guarulhos wygrywa od sześciu swoich ostatnich meczy. Na pięć ostatnich bezpośrednich meczy pomiędzy America Volei - Guarulhos trzy razy wygrała pierwsza ze wskazanej drużyn. Ponadto pierwsze sety tych meczy były w miarę wyrównane i kończyły się minimalnie do 20. Ja stawiam w tym meczu na over 1 set: ponad 44.5 pkt. Bukmacher ma to po kursie 1.57 (STS). Moim zdaniem skoro w 5 ostatnich bezpośrednich meczach wynik taki w pierwszym secie został osiągnięty i dana drużyna maksymalnie przegrywała do 20 to tym bardziej w tym meczu jest szansa na to że to się powtórzy. A że teoretycznie słabsza drużyna zagra u siebie to tym bardziej powinna w pierwszym secie się spiąć i jest szansa że może tego pierwszego seta nawet wygrać. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy spotkania. Pozdrawiam.