Typ: HA Sety handicap America Volei +2.5

Kurs: 1.81

Partner: fortuna

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

9 kolejka brazylijskiej Superligi, America Volei zagra przed włąsną publicznością z Sesi SP. Stawiam w tym spotkaniu na handicap setowy +2.5 w stronę gospodarzy. America Volei to obecnie jeden z najsłabszych zespołów w stawce, zajmujący 10 miejsce w tabeli z bilansem 1-7 i 4 punktami na koncie. Po serii porażek gospodarze niedawno odnieśli premierowe zwycięstwo w tym sezonie, wygrywając na wyjeździe z Brasilia Volei 3:2. Teraz America Volei czeka na pierwszą wygraną u siebie. Dziś w nocy nie będzie jednak o to łatwo, bo rywalem gospodarzy będzie Sesi. Goście to na ten moment 4 zespół brazylijskiej Superligi z bilansem 6-2 i 17 punktami na koncie. Siatkarze Sesi mają za sobą naprawdę bardzo udane tygodnie, wygrali 3 mecze z rzędu i zbliżają się do czołowej trójki tego sezonu. Patrząc na dzisiejszego rywala, trudno nie spodziewać się ich kolejnego zwycięstwa. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Sesi często przegrywa minimum 1 seta. America Volei przed własną publicznością również często potrafi ugrać przynajmniej 1 partię, nawet jeśli później przegrywa. W ostatnich 4 spotkaniach z rzędu u siebie America Volei wygrywała minimum 1 seta. Liczę tutaj na dobry występ gospodarzy, dla których sukcesem będzie nawiązanie walki z Sesi a za takie coś uznaję wygranie minimum jednej partii i być może powalczenie o drugą. W takich ligach można spodziewać się wszystkiego, ale mam nadzieję, że gospodarze nie zawiodą.