Kurs: 1.6

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Na piątkową noc mam typ tym razem z siatkówki z najwyższej brazylijskiej ligi rozrywkowej faza play off półfinał i mecz drugiej rundy pomiędzy takimi drużynami jak: Volei Renata - Guarulhos. Volei Renata po pierwszym meczu prowadzą w serii 1:0 a pierwszy mecz skończył się po piątym secie. Dwa pierwsze sety należały do tej właśnie drużyny, dwa kolejne do ich przeciwników i w tau breaku drużyna ta okazała się lepsza wygrywając do 10. Jeżeli chodzi o ich przeciwników czyli drużynę Guarulhos to ci w zakończonych już rozgrywkach fazy zasadniczej zajęli miejsce numer 4, po 22 meczach mieli 14 wygranych i 8 przegranych, ich bilans setów wyniósł 47 do 33 co dało im na koniec 41 punktów. Jeżeli zaś chodzi o ich przeciwników w tym meczu to uplasowali się oni na 8 pozycji, po 22 rozegranych meczach mieli 9 wygranych i 13 przegranych, ich bilans setów to 39 do 47 i ilość punktów na koncie to 28. Patrząc na wcześniejsze bezpośrednie mecze przed tą fazą play off to w tych to spotkaniach analizowana drużyna gości była lepsza dlatego że cztery ostatnie bezpośrednie mecze wygrała z tym przeciwnikiem. Dlatego też uważam że zrewanżuję się tym rywalom począwszy od już dobrego pierwszego seta. Mój typ zabezpieczam max przegraną 2 punktami przez gości w 1 secie. Pozdrawiam.