Kurs: 1.8

Partner: STS

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Benatky - Liberec to mecz siatkówki z najwyższej ligi rozrywkowej czeskiej kolejka nr 1 który dziś postaram się omówić i wytypować w tym spotkaniu konkretną pozycję. Mecz ren zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 18:00. Będzie to pierwsza kolejka rozgrywek stąd podejmę się tutaj pewnego ryzyka w związku z tym że nie wiadomo jeszcze dokładnie jak te drużyny grają. Mimo to upatrzyłem ten mecz i przy nim pozostają. Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to drużyna ta grała wcześniej ligę niżej i wywalczyła awans do najwyższej ligi rozrywkowej w meczach play off i wygranej po 5 meczach. Jeżeli chodzi o drużynę gości to jest to stały bywalec tych rozgrywek, drużyna doświadczona która do tej pory dobrze w tych rozgrywkach się prezentowała. Bezpośrednie mecze pomiędzy wskazanymi do analizy drużynami były jeszcze w latach 2017 do 2019 w meczach tych wygrywał Liberec. W sumie wygrał 5 razy i tylko jeden raz udało się ich rywalem ugrać seta czyli wydawałoby się że drużyna gości jest tutaj zupełnym faworytem i tak wskazują kursy. Ja mimo to uważam że drużyna gospodarzy nie po to awansowała do najwyższej ligi aby łatwo oddawać punkty. Drużyna ta będzie chciała się bardzo dobrze zaprezentować i uczyni to już w pierwszym secie. Mimo to oddaję im 4,5 punkta w 1 secie aby uwiarygodnić ten typ.