Typ: Over 179.5 pkt

Kurs: 1.5

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim kolejnym typie na stronie twojtyp. Wczoraj piękne 4/4 wiec dzisiaj lecimy dalej z tematem i juz 1 typ na tenis wleciał na profil a teraz drugi typ jaki podaje to ttyp z siatkówki a dokladnie z Extraligi w Czechach u naszych sąsiadów gdzie rozgrywany jest finał play offów i wynik to 1-2 dla Karlovarsko i w ostatnim meczu Budziejowice bardzo dobrze powalczyli i przedluzyli rywalizacje i dzisaij licze na to samo ale napewno nie obejdzie sie bez problemów. O godzinie 20:20 rozpocznie sie mecz i ja stawiam w nim ze bedzie conajmniej 180 punktów. Srednio widze w finale przy wyniku 1-2 dla Karlovarsko gdzie budziejowice graja u siebie ze tu sie konczy 3-0 w jedna albo druga strone moim zdaniem bedzie to bardzo wyrównany pojedynek i skonczy sie conajmniej 3-1 i wyniki w setach beda bardzo wyrównane. Na ostatnie 9 pojedynków miedzy nimi były conajmniej 4 sety tylko raz nie bylo w 1 meczu tego finału. Bo wlasnie w 1 meczu Karlovarsko rozjechało Budziejowice lecz juz od 2 meczu wzieli sie oni bardziej w garsc i juz walcza i nawet u siebie wygrali 3:2 ale no walka byla bardzo duza i sadze ze dzisiaj bedzie to samo. Pozdrawiam.