Kurs: 1.53

Partner: Betfan

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na czwartek przedstawię typ z siatkówki kobiet z europejskich rozgrywek Ligi Mistrzów kobiet 1/8 finału i mecz który zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 16:30 pomiędzy takimi drużynami jak: Fenerbahce K i Chemik Police K. Będzie to mecz 2 rundy. W pierwszym meczu polska drużyna przegrała 2 : 3 a w pierwszym secie aż do 14. Chemik Police K to trzecia drużyna ligi polskiej. Ostatnio w meczu ligowym Chemik przegrał z Bielsko-Białą po pięciosetowym meczu przegrywając pierwszego seta do 23. Jeżeli zaś chodzi o drużynę Fenerbahce K to ekipa ta jest ulokowana na trzeciej pozycji w lidze tureckiej. Jeżeli chodzi o ekipę gości to w przed ostatnim meczu zagrała ona w ramach rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów z Polską drużyną ŁKS wygrywając 3:0. Pierwotnie mój typ miał brzmieć handicap na 1 set na Chemik Police K jednak w trakcie pisania analizy stwierdziłem że jeden punkt więcej zapasu będzie tutaj dobry i idę w typ pod nazwą 1 set: ponad 42.5 pkt. Na ten typ wybrany kurs wynosi 1.53 co nie jest za wysokim kursem ale gram by weszło. Uważam że przynajmniej ten pierwszy set powinien być wyrównany a co przyniosą kolejne sety czas nam pokaże. Polska drużyna myślę że pomści ostatni przegrany mecz w lidze no i pierwszy mecz z tą drużyną a także inną polską drużynę która wcześniej przegrała do 0 w setach z tym przeciwnikiem poprzez walkę już od 1 seta. Pozdrawiam i do kolejnej analizy.