Kurs: 1.95

Partner: Betclic

gregoriusz92

6 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Kolejna 2 analiza na dzień jutrzejszy również będzie z siatkówki i ponownie z Ligi Mistrzyń. Mamy tutaj do czynienia z drugim spotkaniem w grupie A. Francuski zespół Mulhouse podejmie jutro o godzinie 19 polski zespół KS Rzeszów. Faworytem tego meczu są zawodniczki KS Rzeszów. Ponownie idę w rezultat 0:3 i ponownie gram to w formacie handicapu azjatyckiego - 2,5 seta. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.95 u bukmachera Betclic. Co ciekawe kurs na 0:3 wynosi 1,79. Francuski zespół Mulhouse plasuje się na 3 miejscu w tabeli grupy A. Z dorobkiem tylko 3 punktów. Ich bilans setów wynosi 3:10 tak więc minus 7 setów. KS Rzeszów plasuje się na drugim miejscu z dorobkiem 8 punktów a ich bilans setów wynosi 10:6. Rzeszowianki już parę razy głupio tracili sety. Na 1 miejsce mają szansę tylko matematycznie bo moim zdaniem nie mają szans prześcignąć włoskiego zespołu Conegliano. Tutaj jest ważna klasyfikacja drużyn, które zakończą fazę grupowa na drugim miejscu. Aktualnie KS RZESZÓW jest na 4 miejscu w takiej tabeli. Awans do ćwierćfinału osiągną tylko 3 najlepsze zespoły z drugich miejsc. Co ważne Rzeszowianki 2 i 3 miejsce przegrywają tylko gorszym bilansem setów, dlatego tak ważne jest aby jutro wygrać we Francji 3:0. Pierwszy mecz grany w Rzeszowie zakończył się wygraną polskiego zespołu 3:0. Oby tak też było jutro.