Typ: Under Conegliano under 75,5 punktów

Kurs: 1.65

Partner: Betclic

gregoriusz92

6 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam serdecznie i zapraszam na pierwszą analizę na dzień jutrzejszy. Gram tutaj siatkówkę rozgrywki Ligi Mistrzyń. Jutro o godzinie 18:15 polskiego czasu w Budapeszcie rozpocznie się mecz gdzie zawodniczki miejscowego Vasas podejmą włoski zespół Conegliano. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół włoski Conegliano. Ja w tym meczu typuję, że Conegliano zdobędą mniej niż 75, 5 punktu. Przy wygranej 3:0 przez Conegliano sprowadza się do tego że maksymalny wynik seta może wynieść 25:23. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.65 u bukmachera Betclic Jest to piąta przedostatnia kolejka rywalizacji w fazie grupowej. Zawodniczki Vasas Budapeszt w grupie A plasują się na ostatnim 4 miejscu. Zgromadzili do tej pory tylko jeden punkt. Bilans setów gospodarzy to 4: 12 czyli minus 8. Zawodniczki włoskiego Conegliano to liderki grupy A i już jutro mogą sobie zapewnić awans z grupy z 1 miejsca. Bowiem mają na tą chwilę komplet 12 punktów i przewagę nad drugim Rzeszowem 4 punkty. Włoszki w bieżących rozgrywkach w 4 meczach straciły tylko jednego seta. W pierwszym meczu we Włoszech Conegliano wygrało 3 :0 nie dając żadnych szans zespołowi Vasas Budapeszt. 1 set zakończył się wynikiem : 25:15 2 set włoszki wygrały do 16 a trzeci do 19 punktów. Jutro liczę na podobny scenariusz.