Kurs: 1.65

Partner: lvbet

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na wtorek mam jeszcze typ z meczu pomiędzy Jastrzębski Węgiel - Hebar. Będzie to mecz siatkówki z rozgrywek EUROPA: Liga Mistrzów. Mecz ten wyznaczono do rozpoczęcia na godzinę 18.00. Jastrzębski Węgiel w ostatnim swoim meczu ligowym wygrał z GKS Katowice na wyjeździe 0 ; 3. Hebar zaś w ostatni swoim meczu wygrał 0 : 3 na wyjeździe z Slivnishki Geroy w ramach rozgrywek BUŁGARIA: SuperLiga - Kolejka 8. Jastrzębski Węgiel w tabeli polskiej ligi to 2 drużyna w tabeli. Na 10 meczy mają 10 wygranych i 3 przegrane mecze. Przy bilansie setów 25 : 11 mają 23 pkt na koncie. Hebar to wicelider bułgarskiej najwyższej ligi rozgrywkowej. mają 7 meczy za sobą i 7 meczy wygranych. Bilans setów to 21 : 0 i mają 21 pkt. Jastrzębski Węgiel moim zdaniem nie będzie miał lekko z drużyna Hebar. Hebar w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów odprawił z kwitkiem drużynę Olympiakos (patrzę na drugi mecz i tam było 1-3. Wynik pierwszego spotkania: 1-3. Łączny wynik: 2-6 dla Hebar. Dlatego też biorę mecz pomiędzy Jastrzębski Węgiel a Hebar jako mój typ. Stawiam handicap na 1 set bo uważam że goście nie są najgorszą drużyną co udowodnią w 1 secie. Jak będzie wyglądał cały meczy trudno mi powiedzieć ale uważam że w 1 secie drużyna gości pokaże kawał dobrej piłki i wybrany typ będzie trafny. Dziękuję za uwagę i do następnej analizy meczu.