Kurs: 2.65

Partner: Betclic

Mazik

165 x typer dnia, 19 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Odpuściłem sobie dzisiejszą nockę, co poniekąd było błędem, bo chciałem iść w stronę Pelikanów i gładko wygrali, ale może nie będzie tak źle, przekonamy się dzisiaj. W każdym razie w meczu Kędzierzyna-Koźle z Zenitem Kazań gram win gości z handi -1.5 seta. Widzę, że kursy poleciały już w dół na gości, ale kto czeka z typowaniem, to niestety tak się dzieje. Zenit pokpił sobie sprawę w pierwszym meczu, prowadzili 2:0 i mieli 2 piłki meczowe w 3 secie, kto by pomyślał w tamtym momencie, że oni ten mecz przegrają, a tak właśnie się stało, świetny mecz dał Semeniuk i proszę, ZAKSA uciekła sprzed topora, jednak czy dadzą radzę osiągnąć dobry rezultat w rewanżu? Niby grają u siebie, ale obawiam się powtórki z ćwierćfinałów, kiedy to sprawili ogromną sensację ogrywając Lube na wyjeździe 1:3, a w rewanżu przegrali gładko 0:3 i tylko dzięki dobremu wyniku z pierwszego spotkania, rozgrywany był złoty set, gdzie szczęśliwie wygrali, tu myślę, że możemy zobaczyć powtórkę, jednak teraz ZAKSIE potrzebne są co najmniej 2 sety, żeby tylko doprowadzić do złotego seta, każda porażka za 3 pkt eliminuje ich. W każdym razie lubię grać takie typy, bo rozum mówi łatwy win Zenitu, jednak sercem za ZAKSĄ, więc kto by nie wygrał i tak będę zadowolony.