Kurs: 2.2

Partner: lvbet

Mazik

165 x typer dnia, 19 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Buki liczą na szybkie 3:0 i małą ilość pkt, ja jednak zdecyduje się zagrać over 3.5 setów, chociaż kusiło też po prostu over pkt 179.5 pkt, ale jednak w takich meczach o pkt może być różnie w poszczególnych setach. Olympiakos murowanym faworytem, w końcu wygrał pierwsze spotkanie na wyjeździe 1:3, a trzeba wspomnieć, że kurs na ich zwycięstwo oscylował w granicach 1.08, podobnie jak teraz, jednak Komarno pokazało się z bardzo dobrej strony. Nie dość, że ugrali seta, to walczyli jak równy z równym przez cały mecz, pierwszy set padł ich łupem 25:22, drugi miał szalony przebieg, bo o ile dobrze zaczęli i w niektórych momentach mieli nawet 4 pkt przewagi, jednak od stanu 11:10, obie drużyny wychodziły na prowadzenie wręcz na zmiany i tylko raz na więcej niż 1 pkt, Komarno miało nawet 2 piłki setowe, ale przegrali po niesamowitej grze na przewagi 38:40, pozostałe dwa sety już na korzyść Olympiakosu do 21 i 22, ale nie ma co się dziwić po takim secie, którego się nie wygrywa, gdzie była szansa na wyjście na 2:0, to morale trochę spadają. Teraz szanse na awans małe, bo musieliby wygrać na hali Olympiakosu i to jeszcze za 3 pkt, ale w tym właśnie upatruje ich szansy na zdobycie seta, bo po pierwsze będą chcieli jak najbardziej utrudnić grę przeciwnikowi, a jeśli nawet przegrają pierwsze 2 sety, to Olympiakos może się rozluźnić, bo awans będą już mieć.