Kurs: 1.8

Partner: STS

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam i dobry wieczór. Roeselare - Lube Civitanova to spotkanie drużyn w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów które to przedstawiał na dziś na godzinę 20:30. Obie drużyny ostatnio dobrze grają - po dwa mecze mają wygrane. Moim typem w tym spotkaniu jest ilość punktów w pierwszym secie w którym to uważam że będzie ponad 44.5 punktów. Uważam że będzie to wyrównane spotkanie w tym pierwszym secie i że gospodarze postawią się faworyzowanej drużynie gości na tyle że ugrają przynajmniej 20 punktów w tej pierwszej części spotkania. Kurs na to może nie jest najwyższy bo wynosi 1.80 u bukmachera STS. Mimo to uważam że ma szansę na wejście dlatego że teoretycznie słabsza drużyny często nieźle gra w pierwszym secie i na to też liczę w tym spotkaniu. A że ekipa gospodarzy ostatnio całkiem nieźle sobie poczyna w spotkaniach które rozgrywa to tym bardziej liczę na nich że będą dobrze punktować. A nuż może tak być że tego pierwszego seta nawet wygrają co nie byłoby dla mnie zbyt dużym zaskoczeniem. Mimo to aby urealnić wejście tego typu dodaję jej dodatkowe punkty a innymi słowy liczę na to że pierwszy set zakończy się wynikiem maksymalnie do 20 bez względu na to która drużyna taki punkt osiągnie. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy spotkania.