Typ: HA 1 set Estonia K +4.5 pkt

Kurs: 1.87

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry wszystkim czytelnikom moich analiz. Na dziś czyli na czwartek 13 maja mam dla Was analizę meczu z rozgrywek siatkówki, z EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet - Kwalifikacje. O godzinie 17.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy reprezentacjami następujących krajów: Estonia K i Białoruś K. Ostatnie swoje mecze Estonia K przegrywają. Z Szwajacarią K przegrana 2 : 3 i wcześniej właśnie z Białorusnkami przegrana 3 :0. A wcześniejsze przegrane były to jeszcze spotkania rozgrywane w 2019 roku. Estonia K w 2019 r. przegrały z Azerbejdzankami 3 - 2 w ramach EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet, zaś wcześniej przegrały z Holandią 3 : 0. Białoruś K ostatni mecz wygrały z Szwajcarkami 1 : 3, wcześnoej wygrały z Estonią 3 :0. W 3019 r zaś przegrały z Szwajcarkami 3 : 1 na wyjeździe w ramach EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet, wcześniej zaś przegrały 3 - 0 też w ramach EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet z Niemkami. Na 5 meczy bezpośrednich tych ekip 4 razy wygrała drużyna Białoruś K, zaś 1 raz Estonia K . Sierpień 2019 roku to wcześniejszy bezpośredni mecz, było to spotkanie towarzyskie. W związku z tym że Estonki ostatnie mecze przegrywają to uważam że Estonki powalczą w tym spotkaniu i stawiam że 1 set będzie należał do nich. Ostatnio w 1 secie wygrały ze Szwajcarkami, zaś z Białorusinkami 1 seta przegrały do 23. Stąd jest szansa że typ ten powinien wejść. Pozdrawiam i do kolejnej analizy.