Typ: HA 1 set: Łotwa K +6.5 pkt

Kurs: 1.98

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na dziś na godzinę 17.00 mam typ z następujących rozgrywek siatkówki: EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet - Kwalifikacje. O godzinie 17.00 ma rozpocząć się spotkanie pomiędzy Łotwa K a Słowenia K. Ekipy te spotkały się całkiem niedawno bo 7 maja. Górą w tamtym meczu była drużyna Słowenii K która wygrał 3 - 0. W setach w tamtym meczu były następujące wyniki: 25 : 15, 29: 27, 25 : 14. Jak widać pierwszy i trzeci set tamtego meczu był do zapomnienia przez ekipę Łotwy, drugi set był setem walki. Tym razem Łotwa K zagrają u siebie. Łotwa K ostatnie spotkanie przegrały na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną K 3 - 0. To był bardzo słaby mecz w ich wykonaniu, w setach przegrały do 10, do 14 i do 22. Słowenia K w ostatnim meczu przegrały z Czeszkami 3 - 1 na wyjeździe. Pierwszego seta wygrały do 21, jednak kolejne już przegrywały do 22, do 19 i do 16. Dzisiejszy mecz pomiędzy Łotwa K a Słowenia K ma jednego faworyt, jest to ekipa gości. Słowenia K to ekipa na którą kurs wynosi 1.01, stąd nie warto na jej wygraną stawiać. Ja idę w tym meczu w stronę pierwszego seta. Dodaję poprzez handicap drużynie Łotwa K +6.5 pkt w 1 secie, co Fortuna wycenia po kursie 1.98. Całkiem niezły kurs, a że myślę że gospodynie powalczą w 1 secie to też tak tu stawiam. Pozdrawiam