Kurs: 2.1

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na dziś mam typ z siatkówki rozgrywki kwalifikacji do Mistrzostw Europy i mecz zaplanowany na godzinę 20:25 pomiędzy reprezentacją Austrii a reprezentacją Finlandii. Biorę właśnie ten mecz dlatego że ostatnio bezpośredni pojedynek tych drużyn to właśnie bezpośredni mecz w którym to Finlandia wygrała trzy do jednego jednak pierwszego seta wygrała czterema punktami a drugiego przegrała. Mowa tu o Finlandii która wygrała cały mecz w setach do jednego i uważam że w tym meczu niekoniecznie w pierwszym secie zabłyszczą. Będą pewni siebie po ostatniej wygranym meczu jednak niekoniecznie im się to przysłuży w tym pierwszym secie. Moim zdaniem Austria przyciśnie i będzie chciała wygrać cały mecz tym bardziej że będzie miała w głowie to że ostatni mecz bezpośredni przegrała z tą ekipą. Co prawda wcześniejszy także przegrali ale stawiam tutaj na psychologiczne podejście. Jeżeli chodzi o wcześniejsze mecze to Austrii gorzej wiodło się niż Finlandii. Co jednak nie powinna stać na przeszkodzie że pierwszego seta w tym meczu zagrają nieźle. W ostatnim bezpośrednim mecu wygrali drugiego seta. W tym tym razem skupią się na pierwszym Nawet jak są słabsi to te słabsze drużyny na początku czesto starają się na tyle że grają nieźle. Kurs na mój handi to 2.10 u buka STS. Pozdrawiam