Kurs: 1.85

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników tego portalu. Na dziś mam typ z meczu pomiędzy Rumunia - Albania , czyli do analizy będzie siatkówka i rozgrywki: EUROPA: MISTRZOSTWA EUROPY - KWALIFIKACJE - KOLEJKA 1. Patrząc na ostatnie mecze tych ekip mamy: Rumunia wygrywa od 3 ostatnich swoich spotkań. Ostatnio pokonali Finlandię 2 : 3 zaś wcześniej ograli Węgry 3 : 0 a jeszcze wcześniej pokonali właśnie Albanię 3 ; 0. Jeżeii chodzi o reprezentację Albanii to oni ostatnio przegrali z Rumunią (właśnie to jest ten wcześniej wspomniany mecz). Wcześniej zaś mieli 3 mecze wygrane, z Bośnią i Hercegowiną, z Macedonią Północną i kolejny raz z Macedonią Północną. 4 ostatnie mecze pomiędzy Rumunia - Albania to wygrane Rumunii. W 2 meczach przegrywali (Albania) 3 : 1 a w 2 3 ; 0. W związku z tym że jest to pierwszy mecz to zarówno Rumunia jak i Albania mają po 0 pkt na koncie. Rumunia niekoniecznie wygra tu wysoko w 1 secie z Albanią. Moim zdaniem pierwszy set zakończy się max wygraną do 20 bez względu która ekipa wygra tego pierwszego seta. Dlatego też w meczu Rumunia - Albania stawia over na 1 set: ponad 44.5 pkt co u buka STS jest jako kurs 1.85. Pozdrawiam i do kolejnej mam nadzieję że udanej analizy meczowej.