Kurs: 1.8

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich tu piszących jak i czytelników tych analiz. Na dziś mam typ z rozgrywek z siatkówki, z GRECJA: A1 - Kolejka 2. O godzinie 18.15 rozpocznie się mecz pomiędzy: Kifisia - PAOK . Obie drużyny są po pierwszym meczu i obie przegrały. Kifisia przegrała na wyjeździe z Panathinaikos 3 : 0, zaś PAOK przegrał też na wyjeździe z Foinikas Syroy 3 : 1. 2 ostatnie mecze pomiędzy Kifisia - PAOK to 2 przegrane PAOK a tym samym 2 wygrane Kifisia. W aktualnie analizowanym spotkaniu liczę na drużynę Kifisia, z tym że w 1 secie. Zagrają u siebie z PAOK co już jest dużym plusem. Ponadto grali ostatnio z mocnym przeciwnikiem stąd tym razem powinni wyciągnąć wnioski z tamtego meczu. No i to że 2 ostatnie mecze wygrali z tą drużyną to też dla mnie znak że powinno być w tym meczu dobrze. Przynajmniej w tym 1 secie. A że nie raz tak bywa że teoretycznie słabsze drużyny dobrze grają na początku spotkania to na to też liczę w tym meczu Dlatego też w meczu pomiędzy Kifisia - PAOK stawiam handicap na 1 set: Kifisia +4.5 pkt, co u buka STS jest jako kurs 1.80. Średni kurs który myślę że z odrobiną szczęścia wejdzie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.