Typ: ZWYCIĘZCA PIERWSZEGO SETA - Olympiakos

Kurs: 2.09

Partner: Betclic

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Ostatnia sobota wyszła dość średnio. Trafione 2 pierwsze typy, jednak 2 kolejne niestety nie trafione. No cóż, po wczorajszej przerwie lecimy dalej. Mamy dziś początek nowego tygodnia i mam nadzieję, że zaczniemy ten tydzień trafionym typem. Tym razem przygotowałem tylko jeden typ. Tym razem swój typ znalazłem w jednym z dzisiejszych meczów w siatkówce. Dokładniej to znalazłem go w greckiej lidze A1. Dziś o godzinie 19:00 rozegrany zostanie jeden z meczów w ramach grupy mistrzowskiej. W nim na przeciw siebie staną Panathinaikos oraz Olympiakos. W tym meczu według kursów faworytem jest Panathinaikos, mimo, że to Olympiakos jest na 1 miejscu w tabeli. Dlatego też, ja wolę postawić coś innego i zauważyłem statystyki przemawiające za tym, że Olympiakos wygra pierwszy set. Kurs na ich zwycięstwo w pierwszym secie wynosi 2.09 a oferuje go nam Betclic. Do tego typu przekonało mnie między innymi to, że Panathinaikos dość często przegrywa pierwszy set. W ostatnich 5 meczach aż 4 razy przegrali 1 set i często były to porażki dużą stratą. Natomiast Olympiakos pierwsze sety dość często wygrywa. W dodatku w meczach bezpośrednich tych drużyn to również Olympiakos częściej wygrywał 1 set. Pozdrawiam mlody622